BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
GJITHÇKA VETËM ONLINE
BACK TO SCHOOL

Dërgesë e shpejtë

Transport falas për blerje mbi 5.000LEK

Blerje të sigurta

Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5004-100
Bluzë për meshkuj
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF221M105-01
3.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.900 LEK
Masa
41
45
43
44
40
42
Sačuvano u omiljne
Bluzë CMA221F809-10
1.000 LEK
Shuma e kursyer 47%
1.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0715
Nga stërvitja e mëngjesit joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet n&e...
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
4
5
6
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Bluzë GU2760
adidas ESSENTIALS është një bluzë për fëmijë me një...
Bluzë për fëmijë
2.900 LEK
Masa
140
170
152
164
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1096-002
Atlete lifestyle për fëmijë
6.200 LEK
Shuma e kursyer 19%
7.700 LEK
Masa
4.5Y
3.5Y
6Y
5.5Y
4Y
6.5Y
5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete GY8584
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
6
4
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW8344
Atlete për vrapim për meshkuj
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
7-
8-
8
9-
11
10-
9
7
Sačuvano u omiljne
Atlete LTF211B108-02
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Masa
32
34
30
31
28
35
29
33
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE1965
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
164
170
140
152
Sačuvano u omiljne
Bluzë CMA221F813-01
1.000 LEK
Shuma e kursyer 47%
1.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5004-411
Bluza për meshkuj Nike M NSW TEE ICON FUTURA është  e përbër...
Bluzë për meshkuj
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Atlete CQ9246-100
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
11
9
12
10
9.5
8.5
8
7.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CQ9246-001
Nike COURT ROYALE 2 janë atlete për meshkuj për çdo ditë, t&eum...
Atlete tenisi për meshkuj
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7.5
9
10
11
8
8.5
9.5
12
Sačuvano u omiljne
Atlete F36262
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sip...
Atlete për stërvitje për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5
6
4
4-
6-
5-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Atlete FY8741
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj jashtëzakonisht të rehats...
Atlete për vrapim për meshkuj
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
7
8
8-
10-
7-
11
9
9-
12
12-
Sačuvano u omiljne
Atlete 120058-03
Atlete lifestyle për meshkuj
5.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.800 LEK
Masa
10.5
9.5
9
7
8
42.5
41
43
44
45
42

Blog

07.
Korrik
2022
Lajme
Është koha për t'i thënë lamtumirë veshjeve të dimrit dhe për të shijuar kombinime e lehta dhe të lëmuara verore.
07.
Korrik
2022
Lajme
Under Armour njihet si një brand për stërvitje, i cili e mbështet ofertën e tij në modele cilësore dhe tërheqëse për të gjitha llojet e aktiviteteve sportive.
09.
Qershor
2022
Lajme
Jeni gati për festë? Sport Reality feston hapjen e dyqanit të tij më të ri, i cili është ai ONLINE.
01.
Qershor
2022
Lajme
Gëzuar 1-Qershorin Fëmijë!
25.
Maj
2022
Lajme
Koncepti ynë Sport Reality kërkon të punësojë për dyqanet e tij me pakicë në Tiranë.