BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Pantallona të shkurtra

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
20 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
2.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.000 LEK
Masa
164
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
2.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.000 LEK
Masa
152
140
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Masa
08
10
14
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
2.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.400 LEK
Masa
140
176
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
1.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.600 LEK
Masa
164
140
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
2.000 LEK
Shuma e kursyer 29%
2.800 LEK
Masa
140
164
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.200 LEK
Shuma e kursyer 59%
2.900 LEK
Masa
10
08
04
06
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
2.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
3.500 LEK
Masa
4
7
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Të lehta, të buta dhe të rehatshme, pantallonat e shkurtra për fë...
Pantallona të shkurtra për fëmijë
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Nike B NSW SHORT JSY AA janë pantallona të shkurtra për djem, të cilat...
Pantallona të shkurtra për fëmijë
2.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.000 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL