BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
56 produkt
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF221F150-01
3.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
5.500 LEK
Masa
40
38
39
37
36
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF221F106-01
Atletet lifestyle për femra
3.500 LEK
Shuma e kursyer 41%
5.900 LEK
Masa
36
38
40
39
37
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF221F106-03
Atletet lifestyle për femra
3.500 LEK
Shuma e kursyer 41%
5.900 LEK
Masa
36
37
40
39
38
Sačuvano u omiljne
Atlete FZ5511
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
Atlete për vrapim për femra
4.400 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.300 LEK
Masa
6
7.5
8.5
6.5
9
5.5
8
7
Sačuvano u omiljne
Atlete FX3603
4.400 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.300 LEK
Masa
4
6
5
6-
5-
4-
Sačuvano u omiljne
Atlete EE7968
Atletet për meshkuj GRAND COURT BASE të frymëzuara nga vitet '70 kan&eu...
Atletet lifestyle për femra
4.400 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.300 LEK
Masa
4-
6
4
6-
5-
5
Sačuvano u omiljne
Atlete 271265-43
Atletet lifestyle për femra
4.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.800 LEK
Masa
5
4
3
6.5
5.5
39
37
39.5
36
38
37.5
4.5
40
Sačuvano u omiljne
Atlete 271265-11
Atletet lifestyle për femra
4.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.800 LEK
Masa
5
4
3
6.5
5.5
39.5
38
36
39
37
40
Sačuvano u omiljne
Atlete 32504-BLSH
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
40
36
37
38
39
36
38
37
39
40
Sačuvano u omiljne
Atlete STW218315-02
Atletet lifestyle për femra
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
36
38
40
39
37
Sačuvano u omiljne
Atlete STF221W709-30
Atletet lifestyle për femra
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
37
39
40
36
38
Sačuvano u omiljne
Atlete 217336-8VE
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
5.5
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 195507-03
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
39
40
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Atlete 371128-05
Atlete lifestyle për të rritur
4.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.000 LEK
Masa
40.5
42.5
42
44
43
45
41
46
Sačuvano u omiljne
Atlete F36262
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sip...
Atlete për stërvitje për femra
4.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.000 LEK
Masa
5
6
4
4-
6-
5-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Atlete GY8584
4.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.000 LEK
Masa
4-
6
4
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete 371128-30
4.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.000 LEK
Masa
37
39
40
36
38
Sačuvano u omiljne
Atlete GY6348
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
11
8
7
8-
7-
10-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete EE7510
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegan...
Atletet lifestyle për femra
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
6
6-
3-
4-
5-
5
4
7
3
Sačuvano u omiljne
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
Atletet lifestyle për femra
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
4-
6
5
6-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Atlete GY3618
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
4
6
6-
4-
5-
5
Sačuvano u omiljne
Atlete 370325-21
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
37
39
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0716
Atlete për vrapim për femra
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
5-
5
6-
4
6
7
4-