BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
unisex
femije-vajza
femijet
femije-te-vegjel
24 produkt
Sačuvano u omiljne
Atlete CD7783-003
7.700 LEK
Shuma e kursyer 9%
8.500 LEK
Masa
11C
12.5C
13C
1Y
2.5Y
12C
3Y
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6494
3.500 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.500 LEK
Masa
13-K
2-
10K
12-K
2
11-K
11K
1
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6513
3.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
5.100 LEK
Masa
1
11-K
11K
2
2-
13-K
12-K
10K
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6521
3.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
5.100 LEK
Masa
11K
1
13-K
10K
11-K
12-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2777-403
3.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
5.900 LEK
Masa
12.5C
1Y
2.5Y
1.5Y
3Y
13.5C
12C
11C
13C
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2777-004
3.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
5.900 LEK
Masa
12C
13.5C
1.5Y
2.5Y
1Y
12.5C
3Y
11C
13C
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ1928
4.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
7.300 LEK
Masa
4-
6
3-
5
5-
4
2-
3
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6453
3.100 LEK
Shuma e kursyer 35%
4.800 LEK
Masa
1
12-K
2-
10K
11-K
11K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6490
2.500 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.500 LEK
Masa
2-
1
12-K
13-K
2
11-K
10K
11K
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6503
3.700 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.800 LEK
Masa
5-
2-
5
3
4
4-
3-
6-
6
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2777-607
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
12C
3Y
13C
1.5Y
2.5Y
11C
12.5C
1Y
2Y
13.5C
Sačuvano u omiljne
Atlete GX3530
Atlete për fëmijë
3.500 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.500 LEK
Masa
11K
12-K
10K
13-K
2-
1
2
11-K
Sačuvano u omiljne
Atlete GW2899
3.500 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.500 LEK
Masa
1
10K
12-K
13-K
2-
11-K
11K
2
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ3381
Atlete basketbolli për fëmijë
4.300 LEK
Shuma e kursyer 46%
8.000 LEK
Masa
4-
5
4
5-
6-
3-
6
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ0607
Atlete për fëmijë
4.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
6.500 LEK
Masa
4
5-
6-
4-
5
3-
6
3
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2777-006
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn perfekt që do...
Atlete lifestyle për fëmijë
3.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
5.900 LEK
Masa
3Y
12.5C
2.5Y
11C
1Y
1.5Y
13C
12C
13.5C
Sačuvano u omiljne
Atlete CD7783-110
7.700 LEK
Shuma e kursyer 9%
8.500 LEK
Masa
3Y
11C
12.5C
12C
10.5C
13.5C
2Y
2.5Y
13C
1Y
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1095-009
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të...
Atlete lifestyle për fëmijë
2.700 LEK
Shuma e kursyer 54%
5.900 LEK
Masa
1.5Y
3Y
12C
11C
13C
2.5Y
1Y
12.5C
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2777-003
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithansh&...
Atlete lifestyle për fëmijë
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
3Y
1.5Y
13C
12C
1Y
2.5Y
12.5C
11C
11.5C
13.5C
10.5C
2Y
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5451-104
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një prerje kla...
Atlete lifestyle për fëmijë
6.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
6.900 LEK
Masa
2.5Y
12.5C
3Y
1Y
1.5Y
11C
12C
13C
13.5C
Sačuvano u omiljne
Atlete FY9507
Nëse fëmija juaj është një yll i ardhshëm i sportit ose thje...
Atlete lifestyle për fëmijë
4.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
6.500 LEK
Masa
3-
4-
5
3
4
5-
6-
6
Sačuvano u omiljne
Atlete FY9496
adidas RUNFALCON 2.0 SHOES atlete unisex për fëmijë janë krijuar p&eum...
Atlete për fëmijë
3.700 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.800 LEK
Masa
3-
5-
2-
6
4
4-
6-
5
3
Sačuvano u omiljne
Atlete EF0222
Këto atlete adidas të frymëzuara nga loja e tenisit u japin rehati këm...
Atlete lifestyle për fëmijë
2.500 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.500 LEK
Masa
10K
11-K
2
2-
1
12-K
11K
13-K
Sačuvano u omiljne
Shapka KRF221G401-08
1.200 LEK
Shuma e kursyer 33%
1.800 LEK
Masa
35
34
36
38
37
39