BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
Outlet
36 produkt
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF231F108-10
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
40
39
36
38
37
Sačuvano u omiljne
Atlete DD9294-007
9.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.800 LEK
Masa
7.5
6.5
7
6
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GW4149
6.800 LEK
Shuma e kursyer 38%
10.900 LEK
Masa
4
4-
5
6-
3-
5-
6
Sačuvano u omiljne
Atlete 370325-16
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Masa
38
37.5
39
36
38.5
40
37
Sačuvano u omiljne
Atlete 77200EC-BLK
5.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.900 LEK
Masa
Univerzalno
37
40
38
39
Sačuvano u omiljne
Atlete GV8995
5.000 LEK
Shuma e kursyer 38%
8.000 LEK
Masa
3-
4
4-
6-
5
5-
6
7
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
5.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF223F106-01
3.000 LEK
Shuma e kursyer 45%
5.500 LEK
Masa
39
40
37
38
36
Sačuvano u omiljne
Atlete DD9294-100
9.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.800 LEK
Masa
5.5
7.5
8.5
8
6.5
7
6
Sačuvano u omiljne
Atlete CQ9545-003
6.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.900 LEK
Masa
5.5
8.5
6
8
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CQ9545-001
6.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.900 LEK
Masa
6.5
8.5
6
7.5
7
8
Sačuvano u omiljne
Atlete 12615-MVE
5.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.900 LEK
Masa
37
38
38.5
39
36.5
40
Sačuvano u omiljne
Atlete GW9291
5.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
6
6-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW7120
5.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.400 LEK
Masa
4
6-
3-
5-
6
4-
5
Sačuvano u omiljne
Atlete CW3413-502
4.900 LEK
Shuma e kursyer 55%
10.800 LEK
Masa
6.5
7
8.5
6
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Atlete DH3158-102
Njihuni me atletet për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Janë përb&e...
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
8
6
7
5.5
8.5
7.5
6.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3729-500
Atletet për femra Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehat...
Atlete për vrapim për femra
6.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.900 LEK
Masa
7.5
7
6.5
6
5.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF221F160-01
Atletet lifestyle për femra
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
37
39
38
36
40
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0713
Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mb...
Atlete për vrapim për femra
4.700 LEK
Shuma e kursyer 46%
8.700 LEK
Masa
5
4
5-
6
6-
4-
3-
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0709
Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mb...
Atlete për vrapim për femra
5.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.700 LEK
Masa
6
5-
4
6-
4-
5
3-
Sačuvano u omiljne
Atlete CD5434-111
Nike Court Vision Low janë atlete për femra, dizajni i të cilave ësht&...
Atlete për vrapim për femra
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
7.5
7
8
6.5
8.5
6
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3729-003
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë reh...
Atlete për vrapim për femra
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
7.5
8.5
8
6
7
6.5
5.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH3158-100
Atletet lifestyle për femra
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
6.5
8.5
7.5
6
5.5
9
7
8
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3729-101
Atletet për femra Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta n&eu...
Atlete për vrapim për femra
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
7
6
6.5
8.5
7.5
8
9
5.5