BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance Atlete NEW BALANCE - 480
New Balance

New Balance Atlete NEW BALANCE - 480

Kodi i artikullit: GSB4803W
9.900 LEK
9.900 LEK
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 37
  • 38
  • 40
  • 36
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka New Balance

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327FE
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
7.5
8.5
9.5
10
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete FD6476-007
7.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.500 LEK
Masa
7
7.5
8.5
6
6.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete FD6454-104
7.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.500 LEK
Masa
10
9
12
11
7.5
8.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FD6058-002
9.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.400 LEK
Masa
4.5Y
7Y
5Y
6.5Y
6Y
5.5Y
Ndihmë