BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10
Produkte Duramo 10

Produkte Duramo 10

Kodi i artikullit: GX0713
Šifra proizvođača: LWO09
Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me streçet tuaja të preferuara dhe do jeni në qendër të vëmendjes. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa e brendshme jashtëzakonisht e lehtë mbrojnë çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

  • Pjesa e sipërme rrjetë
  • LIGHTMOTION
  • Taban gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Performance

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 246086-BLGY
10.500 LEK
Masa
41
43
45
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 232625-GYOR
9.500 LEK
Masa
45
41
40
42
46
44
43
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 400137L-RDBK
6.900 LEK
Masa
27
31
34
33
32
30
28
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 232229-WBKR
8.500 LEK
Masa
45
42
41
44
46
43
40
Ndihmë