BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas

adidas Atlete Duramo 10

Kodi i artikullit: GX0713
Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Shikoni më shumë
8.700 LEK
8.700 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 38 23.3
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 3- 36 22.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me streçet tuaja të preferuara dhe do jeni në qendër të vëmendjes. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa e brendshme jashtëzakonisht e lehtë mbrojnë çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për femra adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

  • Pjesa e sipërme rrjetë
  • LIGHTMOTION
  • Taban gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
3- 36 22.1
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH2987-106
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
10
9
12
8.5
7.5
9.5
11
8
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1096-100
7.700 LEK
Shuma e kursyer 9%
8.500 LEK
Masa
7Y
5.5Y
4.5Y
4Y
6.5Y
3.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1352-003
9.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.800 LEK
Masa
7.5
11
9
9.5
10
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 819352-010
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Masa
4Y
6Y
7Y
3Y
5Y
Ndihmë