BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Xhupa VITO JACKET

Kodi i artikullit: STA233M503-01
12.900 LEK
12.900 LEK
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 6.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Qëllimi Skii

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa FB8185-410
17.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
34.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FB8769-010
12.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
25.800 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 848940-87
7.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 848942-01
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
XS
S
Ndihmë