BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
NIKE

NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL

Kodi i artikullit: DJ6997-100
Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë i preferuari juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbëra tërësisht nga poliesteri i ricikluar. Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju ofruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë të këndshme dhe komode. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme i japin këtij xhupi një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Qëndisja Therma-FIT thekson pamjen e këtij xhupi. Brezi elastik me logon Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjesi komode.Specifikim: Xhup për femra Prerje standarde Teknologjitë Therma-FIT Materiali: 100% poliester. Shikoni më shumë
19.400 LEK
19.400 LEK
9.700 LEK
Shuma e kursyer: 9.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë i preferuari juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbëra tërësisht nga poliesteri i ricikluar. Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju ofruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë të këndshme dhe komode. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme i japin këtij xhupi një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Qëndisja Therma-FIT thekson pamjen e këtij xhupi. Brezi elastik me logon Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjesi komode.

Specifikim:

 • Xhup për femra
 • Prerje standarde
 • Teknologjitë Therma-FIT
 • Materiali: 100% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Xhupa DX1264-410
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.700 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Xhupa 849356-01
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.700 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Ndihmë