BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL
Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL

Produkte SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL

Kodi i artikullit: DJ6997-100
Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë i preferuari juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbëra tërësisht nga poliesteri i ricikluar. Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju ofruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë të këndshme dhe komode. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme i japin këtij xhupi një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Qëndisja Therma-FIT thekson pamjen e këtij xhupi. Brezi elastik me logon Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjesi komode.Specifikim: Xhup për femra Prerje standarde Teknologjitë Therma-FIT Materiali: 100% poliester. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë i preferuari juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbëra tërësisht nga poliesteri i ricikluar. Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju ofruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë të këndshme dhe komode. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme i japin këtij xhupi një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Qëndisja Therma-FIT thekson pamjen e këtij xhupi. Brezi elastik me logon Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjesi komode.

Specifikim:

 • Xhup për femra
 • Prerje standarde
 • Teknologjitë Therma-FIT
 • Materiali: 100% poliester

 • Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FQ6600-104
  5.300 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FN2552-104
  8.900 LEK
  Masa
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FD6476-001
  9.500 LEK
  Masa
  6
  7
  8
  6.5
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FD6454-103
  9.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Ndihmë