BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS Xhupa Alex
KRONOS

KRONOS Xhupa Alex

Kodi i artikullit: KRT193151-02
Kronos Alex bomber është xhup për meshkuj. I bukur dhe i thjeshtë, në një stil të njohur fantastik “bomber”, ky xhup ju ofron shkathtësi me rehati dhe ngrohtësi të domosdoshme. Është i përbërë nga material jashtëzakonisht i lehtë dhe i qëndrueshëm me veti të papërshkueshme nga uji, i cili ruan në mënyrë të përsosur nxehtësinë e trupit tuaj. Zinxhiri i tij e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Jaka e lartë dhe kapuçi janë një mbrojtje shtesë kundër motit të ftohtë me erë dhe shi. Xhepat në pjesën e përparme me zinxhir janë vendi i përsosur për mbajtjen e gjërave thelbësore pa të cilat ju nuk mund të dilni.Specifikimet: Xhup për meshkuj Zinxhir Jakë e lartë Kapuç Xhepa në pjesën e përparme me zinxhir Përbërja: 100% poliestër. Shikoni më shumë
11.900 LEK
11.900 LEK
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 5.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Kronos Alex bomber është xhup për meshkuj. I bukur dhe i thjeshtë, në një stil të njohur fantastik “bomber”, ky xhup ju ofron shkathtësi me rehati dhe ngrohtësi të domosdoshme. Është i përbërë nga material jashtëzakonisht i lehtë dhe i qëndrueshëm me veti të papërshkueshme nga uji, i cili ruan në mënyrë të përsosur nxehtësinë e trupit tuaj. Zinxhiri i tij e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Jaka e lartë dhe kapuçi janë një mbrojtje shtesë kundër motit të ftohtë me erë dhe shi. Xhepat në pjesën e përparme me zinxhir janë vendi i përsosur për mbajtjen e gjërave thelbësore pa të cilat ju nuk mund të dilni.

Specifikimet:

 • Xhup për meshkuj
 • Zinxhir
 • Jakë e lartë
 • Kapuç
 • Xhepa në pjesën e përparme me zinxhir
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka KRONOS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Xhupa FB8185-410
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  34.800 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa FB8769-010
  12.900 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  25.800 LEK
  Masa
  XS
  S
  M
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 848940-87
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.500 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 848942-01
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  XS
  S
  Ndihmë