BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas Shapka Adilette Aqua
adidas

adidas Shapka Adilette Aqua

Kodi i artikullit: F35539
Šifra proizvođača: DBF11
Lahuni pas pishinës në këto shapka miqësore me dushin. Amortizimi i butë ju jep këmbëve të lodhura më rehati. Shtresa EVA Mbushja CloudfoamMateriali i tharjes së shpejtë. Shikoni më shumë
3.300 LEK
3.300 LEK
1.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40.5
 • 39
 • 38
 • 36.5
 • 47
 • 44.5
 • 48.5
 • 42
 • 43
 • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Lahuni pas pishinës në këto shapka miqësore me dushin. Amortizimi i butë ju jep këmbëve të lodhura më rehati.

 • Shtresa EVA
 • Mbushja Cloudfoam
 • Materiali i tharjes së shpejtë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Qëllimi Lifestyle, Notim
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Shapka CN9677-802
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.900 LEK
  Masa
  5
  8
  6
  7
  9
  Sačuvano u omiljne
  Shapka HP7606
  1.700 LEK
  Shuma e kursyer 48%
  3.300 LEK
  Masa
  4
  6
  5
  2
  1
  3
  Sačuvano u omiljne
  Shapka GW1048
  2.100 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.100 LEK
  Masa
  7
  10
  11
  9
  8
  Sačuvano u omiljne
  Shapka GZ5921
  2.100 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.100 LEK
  Masa
  7
  8
  10
  12
  9
  11
  Ndihmë