BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE Shapka Victori One Slide
NIKE

NIKE Shapka Victori One Slide

Kodi i artikullit: CN9675-401
Nike Victory One përsos dizajnin klasik. Sigurimi i një komoditeti i cili i bën të lehta për t’u veshur, azhurnohet me një shtresë të butë që është shumë i rehatshëm për ecje gjatë bregdetit ose shëtitje. Shikoni më shumë
4.900 LEK
4.900 LEK
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 45
  • 42.5
  • 44
  • 41
  • 40
  • 46
  • 47.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Victory One përsos dizajnin klasik.

Sigurimi i një komoditeti i cili i bën të lehta për t’u veshur, azhurnohet me një shtresë të butë që është shumë i rehatshëm për ecje gjatë bregdetit ose shëtitje.

Shtresa e butë dhe amortizimi shtojnë rehati të pabesueshme që zgjat gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

• Ngjyra: Blu

• Shapka për meshkuj

• Kodi i artikullit: CN9675-401

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Shapka CN9677-802
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Masa
5
8
6
7
9
Sačuvano u omiljne
Shapka HP7606
1.700 LEK
Shuma e kursyer 48%
3.300 LEK
Masa
4
6
5
2
1
3
Sačuvano u omiljne
Shapka GW1048
2.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.100 LEK
Masa
7
10
11
9
8
Sačuvano u omiljne
Shapka GZ5921
2.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.100 LEK
Masa
7
8
10
12
9
11
Ndihmë