BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas Sandale Altaswim
adidas

adidas Sandale Altaswim

Kodi i artikullit: GV7803
Šifra proizvođača: LWR94
Lëreni të voglin tuaj të eksplorojë bregdetin me sandale unisex adidas ALTASWIM për fëmijë. Sandalet e lehta dhe të rehatshme janë të dizajnuara për të gjitha aventurat në ujë. Shiritat e rregullueshëm velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen. Specifikimi: Sandale për fëmijë Shirita velcro Pjesa e sipërme EVA Shollë EVA. Shikoni më shumë
4.800 LEK
4.800 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 31
 • 34
 • 28
 • 32
 • 33
 • 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Lëreni të voglin tuaj të eksplorojë bregdetin me sandale unisex adidas ALTASWIM për fëmijë. Sandalet e lehta dhe të rehatshme janë të dizajnuara për të gjitha aventurat në ujë. Shiritat e rregullueshëm velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen.
Specifikimi:

 • Sandale për fëmijë
 • Shirita velcro
 • Pjesa e sipërme EVA
 • Shollë EVA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Sandale
  Qëllimi Lifestyle, Notim
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sandale H03775
  Çmimi 3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  10K
  11-K
  2
  12K
  11K
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sandale FZ6503
  Çmimi 2.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.100 LEK
  Masa
  7K
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sandale FZ6488
  Çmimi 3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  1
  13K
  12K
  11-K
  2
  10K
  Ndihmë