BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Çmimi
List: PËRFITO 20% ULJE me kartën S&B!
28 produkt

PËRFITO 20% ULJE me kartën S&B!

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

Sačuvano u omiljne
Atlete DC3729-500
Atletet për femra Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehat...
Atlete për vrapim për femra
9.900 LEK
Masa
7.5
7
6.5
6
5.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3728-001
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë reh...
Atlete për vrapim për meshkuj
9.900 LEK
Masa
9
10.5
9.5
12
8.5
7.5
11
10
8
14
13
7
12.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3728-401
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresë edhe më ...
Atlete për vrapim për meshkuj
9.900 LEK
Masa
11
8
12
10
9.5
7.5
8.5
9
10.5
11.5
13
12.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3729-003
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë reh...
Atlete për vrapim për femra
9.900 LEK
Masa
7.5
8.5
8
6
7
6.5
5.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3729-101
Atletet për femra Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta n&eu...
Atlete për vrapim për femra
9.900 LEK
Masa
7
6
6.5
8.5
7.5
8
9
5.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3728-003
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta n&...
Atlete për vrapim për meshkuj
9.900 LEK
Masa
12
10
14
13
9
9.5
11
8
7.5
8.5
11.5
10.5
7
12.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1096-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të...
Atlete lifestyle për fëmijë
8.500 LEK
Masa
5Y
6.5Y
7Y
4Y
6Y
3.5Y
5.5Y
4.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH2987-001
Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Të përbër...
Atlete basketbolli për meshkuj
12.200 LEK
Masa
12
10
9.5
8
12.5
8.5
11
9
11.5
7.5
10.5
7
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2777-003
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithansh&...
Atlete lifestyle për fëmijë
6.800 LEK
Masa
3Y
1.5Y
13C
12C
1Y
2.5Y
12.5C
11C
11.5C
13.5C
10.5C
2Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA2778-003
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn që do të...
Atlete lifestyle për fëmijë
5.900 LEK
Masa
8C
9C
6C
5C
10C
7C
4C