BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Cocomo Pantallona të shkurtra TATE SHORTS
Cocomo Pantallona të shkurtra TATE SHORTS
Cocomo Pantallona të shkurtra TATE SHORTS
Cocomo Pantallona të shkurtra TATE SHORTS
Cocomo

Cocomo Pantallona të shkurtra TATE SHORTS

Kodi i artikullit: CMA241B202-3A
1.900 LEK
1.900 LEK
1.300 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 7-8v.
  • 9-10v.
  • 13-14v.
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka Cocomo

Produkte të ngjashme

Ndihmë