BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER Këpucët TUCKER
SLAZENGER

SLAZENGER Këpucët TUCKER

Kodi i artikullit: SLF223M203-01
9.900 LEK
9.900 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 4.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 40
  • 42 42
  • 44 44
  • 45 45
  • 41 41
  • 43 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucët
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SLAZENGER
Masa Masa EU Masa në cm
40 40
42 42
44 44
45 45
41 41
43 43
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223B202-62
4.800 LEK
Shuma e kursyer 46%
8.900 LEK
Masa
35
32
34
30
33
31
Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223M202-03
5.300 LEK
Shuma e kursyer 46%
9.900 LEK
Masa
42
43
41
44
40
45
Sačuvano u omiljne
Këpucët KAF223M209-01
5.700 LEK
Shuma e kursyer 46%
10.500 LEK
Masa
44
41
43
40
42
45
Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223M203-09
5.300 LEK
Shuma e kursyer 46%
9.900 LEK
Masa
43
44
40
41
42
45
Ndihmë