BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER Këpucët RYAN
SLAZENGER

SLAZENGER Këpucët RYAN

Kodi i artikullit: SLF223M202-03
9.900 LEK
9.900 LEK
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 42 42
  • 43 43
  • 41 41
  • 44 44
  • 40 40
  • 45 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucët
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SLAZENGER
Masa Masa EU Masa në cm
42 42
43 43
41 41
44 44
40 40
45 45
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223M203-01
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Masa
40
42
44
45
41
43
Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223M202-01
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Masa
45
44
40
42
41
43
Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223B202-62
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
35
32
34
30
33
31
Sačuvano u omiljne
Këpucët KAF223M209-01
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Masa
44
41
43
40
42
45
Ndihmë