BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER Këpucët Ultar GS
KANDER

KANDER Këpucët Ultar GS

Kodi i artikullit: KAF223B201-02
8.900 LEK
8.900 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 4.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 36 36 24
  • 38 38 25.3
  • 40 40 26.7
  • 37 37 24.7
  • 39 39 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucët
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Outdoor
Marka KANDER
Masa Masa EU Masa në cm
36 36 24
38 38 25.3
40 40 26.7
37 37 24.7
39 39 26
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223M203-01
5.300 LEK
Shuma e kursyer 46%
9.900 LEK
Masa
40
42
44
45
41
43
Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223B202-62
4.800 LEK
Shuma e kursyer 46%
8.900 LEK
Masa
35
32
34
30
33
31
Sačuvano u omiljne
Këpucët SLF223M202-03
5.300 LEK
Shuma e kursyer 46%
9.900 LEK
Masa
42
43
41
44
40
45
Sačuvano u omiljne
Këpucët KAF223M209-01
5.700 LEK
Shuma e kursyer 46%
10.500 LEK
Masa
44
41
43
40
42
45
Ndihmë