BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Këpucë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: UP TO 60%
15 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-003
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë reh...
Atlete për vrapim për femra
4.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.800 LEK
Masa
7.5
8.5
6
7
6.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 271265-11
Atletet lifestyle për femra
2.900 LEK
Shuma e kursyer 63%
7.800 LEK
Masa
39.5
38
36
39
37
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DD9294-600
6.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.600 LEK
Masa
7
6.5
8.5
7.5
8
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-001
Atlete për vrapim për femra
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.800 LEK
Masa
8.5
6
7.5
8
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-101
Atletet për femra Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta n&eu...
Atlete për vrapim për femra
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.800 LEK
Masa
7
6
6.5
8.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 271265-43
Atletet lifestyle për femra
2.900 LEK
Shuma e kursyer 63%
7.800 LEK
Masa
39
37
39.5
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD5434-001
Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzie...
Atletet lifestyle për femra
5.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.700 LEK
Masa
7
8
6
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-500
Atletet për femra Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehat...
Atlete për vrapim për femra
5.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.800 LEK
Masa
7.5
7
6.5
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD9535-002
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
8
9.5
10
8.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DD9294-102
6.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.600 LEK
Masa
6.5
8
7.5
6
8.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DD9294-002
6.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.600 LEK
Masa
8.5
7
6.5
8
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GW8748
Shapka për të rritur
1.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.800 LEK
Masa
10
11
9
7
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka GZ5923
Nga pishinat deri te ditët e nxehta në plazh, shapkat unisex adidas ADILETTE SHO...
Shapka për të rritur
1.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.600 LEK
Masa
11
6
7
9
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9677-802
2.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.400 LEK
Masa
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9677-900
2.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.400 LEK
Masa
9
8
7