BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Bluzë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
1 - 3.500 ALL
42 produkt
Sačuvano u omiljne
Bluzë CMA221B806-05
1.100 LEK
Shuma e kursyer 42%
1.900 LEK
Masa
12
10
06
08
Sačuvano u omiljne
Bluzë CMA221B802-10
1.100 LEK
Shuma e kursyer 42%
1.900 LEK
Masa
10
06
08
12
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221B801-02
1.300 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221B801-05
1.300 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221G801-10
1.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221G801-01
1.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5254-657
Bluzë për fëmijë
1.600 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4006
1.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.600 LEK
Masa
140
152
176
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4042
1.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.600 LEK
Masa
152
164
170
140
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE1965
1.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.600 LEK
Masa
164
170
140
152
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5254-451
1.600 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë H65794
1.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.600 LEK
Masa
122
128
116
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4069
Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjith&e...
Bluzë për fëmijë
1.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.900 LEK
Masa
170
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC5648
adidas COLORBLOCK është një bluzë sportive për fëmijë. ...
Bluzë për fëmijë
1.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
176
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC5650
Bluzë për fëmijë
1.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.900 LEK
Masa
140
164
176
128
152
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE9282
1.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
2.900 LEK
Masa
164
152
176
140
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5088-010
Bluza për fëmijë Nike Sportswear është krijuar për të t...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5088-112
Nike Sportswear është një bluzë për fëmijë, e krijuar p...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DA6925-603
Nike FUTURA është një bluzë për fëmijë e frymëzuar...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DA6925-102
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë DA6925-379
Nike FUTURA është një bluzë për fëmijë e frymëzuar...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA213B803-Z2
2.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
3.900 LEK
Masa
11/12
7/8
9/10
5/6
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA213B803-Z1
2.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
3.900 LEK
Masa
5/6
9/10
7/8
11/12
Sačuvano u omiljne
Bluzë HA4057
Bluzë për stërvitje për fëmijë
2.000 LEK
Shuma e kursyer 39%
3.300 LEK
Masa
128
152
176
140
164