BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Bluzë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
1 - 2.500 ALL
29 produkt
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA223B801-3A
1.600 LEK
Shuma e kursyer 16%
1.900 LEK
Masa
14
10
12
08
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA223B801-10
1.600 LEK
Shuma e kursyer 16%
1.900 LEK
Masa
10
12
08
14
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN3995
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
140
164
152
Sačuvano u omiljne
Bluzë DO1824-657
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë DO1808-051
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë DO1808-010
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë DV0349-693
2.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
4.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DO1808-410
Bluza Nike Sportswear për djem do të jetë e përshtatshme për &cce...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DA6925-102
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë 36J076-A6A
Nike TOGETHER HEART është një bluzë për fëmijë e cila l...
Bluzë për fëmijë
1.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
2.500 LEK
Masa
5
6X
6
4
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5254-451
1.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
2.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë STA221M806-02
1.700 LEK
Shuma e kursyer 56%
3.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 86J155-B9F
Bluza për fëmijë Nike Thrill Seeker është një model klasik i...
Bluzë për fëmijë
1.400 LEK
Shuma e kursyer 39%
2.300 LEK
Masa
4
6
5
7
Sačuvano u omiljne
Bluzë 36J086-001
Nike LOVE IS IN THE AIR është një bluzë për fëmijë p&eu...
Bluzë për fëmijë
1.400 LEK
Shuma e kursyer 39%
2.300 LEK
Masa
4
6
6X
5
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE1965
1.500 LEK
Shuma e kursyer 42%
2.600 LEK
Masa
164
170
140
152
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4042
1.500 LEK
Shuma e kursyer 42%
2.600 LEK
Masa
152
164
170
140
Sačuvano u omiljne
Bluzë DA6925-603
Nike FUTURA është një bluzë për fëmijë e frymëzuar...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë GU2760
adidas ESSENTIALS është një bluzë për fëmijë me një...
Bluzë për fëmijë
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
140
170
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221B801-05
900 LEK
Shuma e kursyer 59%
2.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221G801-01
1.100 LEK
Shuma e kursyer 56%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221G801-10
1.100 LEK
Shuma e kursyer 56%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221B801-02
900 LEK
Shuma e kursyer 59%
2.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5088-112
Nike Sportswear është një bluzë për fëmijë, e krijuar p...
Bluzë për fëmijë
1.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.000 LEK
Masa
S
M
L
XL