BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Bluzë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
1 - 1.900 ALL
11 produkt
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA223B801-3A
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Masa
14
10
12
08
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA223B801-10
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Masa
10
12
08
14
Sačuvano u omiljne
Bluzë 36J076-A6A
Nike TOGETHER HEART është një bluzë për fëmijë e cila l...
Bluzë për fëmijë
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Masa
5
6X
6
4
Sačuvano u omiljne
Bluzë 36J086-001
Nike LOVE IS IN THE AIR është një bluzë për fëmijë p&eu...
Bluzë për fëmijë
1.200 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.300 LEK
Masa
4
6
6X
5
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4042
1.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
2.600 LEK
Masa
152
164
170
140
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221G801-01
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë KRA221B801-02
1.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
2.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4069
Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjith&e...
Bluzë për fëmijë
1.500 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.900 LEK
Masa
170
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5088-010
Bluza për fëmijë Nike Sportswear është krijuar për të t...
Bluzë për fëmijë
1.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.000 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL