BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas Bluzë W FI 3S TEE
adidas

adidas Bluzë W FI 3S TEE

Kodi i artikullit: IS3619
Šifra proizvođača: KLT55
4.200 LEK
4.200 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • S
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Koleksion Sportswear

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Bluzë FQ8821-440
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluzë 1376830-390
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Masa
XS
MD
LG
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3745-474
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3745-010
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë