BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Cocomo Bluzë MILOS T-SHIRT
Cocomo Bluzë MILOS T-SHIRT
Cocomo Bluzë MILOS T-SHIRT
Cocomo Bluzë MILOS T-SHIRT
Cocomo

Cocomo Bluzë MILOS T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA241B802-10
1.200 LEK
1.200 LEK
1.000 LEK
Shuma e kursyer: 200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 13-14v.
  • 11-12v.
  • 7-8v.
  • 9-10v.
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka Cocomo

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Bluzë FQ8821-440
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluzë 1376830-390
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Masa
XS
MD
LG
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3745-474
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3745-010
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë