BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt
LONSDALE

LONSDALE Bluzë Lion X T-Shirt

Kodi i artikullit: LNA233M810-01
2.500 LEK
2.500 LEK
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë