BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE
NIKE

NIKE Bluzë M NSW SW AIR GRAPHIC TEE

Kodi i artikullit: FN7704-010
4.600 LEK
4.600 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
  • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë