BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas Bluzë Future icons 3-stripes
adidas

adidas Bluzë Future icons 3-stripes

Kodi i artikullit: IN1611
Šifra proizvođača: KMR56
Future icons 3-stripes është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e cila sjell një pamje sportive në përditshmërinë tuaj. Është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe do të bëhet lehtësisht e preferuara në garderobën tuaj. Përshtatja e lirshme e kësaj bluze ju jep lirinë e plotë të lëvizjes, pavarësisht nëse jeni duke bërë një shëtitje, duke kryer aktivitete sportive apo dhe në qoftë se keni dalë për të pirë një kafe me miqtë tuaj. E përbërë prej pambuku të butë, kjo bluzë adidas do t’ju mundësojë rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. Logoja adidas dhe 3-stripes do të nxjerrin në pah stilin e bukur dhe të veçantë të markës tuaj të preferuar. Falë bashkëpunimit me Better Cotton, kemi përmirësuar prodhimin e pambukut në nivel global. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Mëngë të shkurtra Përbërja: 100% pambuk Përshtatje e lirshme Jakë e rrumbullakët Better Cotton. Shikoni më shumë
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
 • XL
 • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Future icons 3-stripes është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e cila sjell një pamje sportive në përditshmërinë tuaj. Është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe do të bëhet lehtësisht e preferuara në garderobën tuaj. Përshtatja e lirshme e kësaj bluze ju jep lirinë e plotë të lëvizjes, pavarësisht nëse jeni duke bërë një shëtitje, duke kryer aktivitete sportive apo dhe në qoftë se keni dalë për të pirë një kafe me miqtë tuaj. E përbërë prej pambuku të butë, kjo bluzë adidas do t’ju mundësojë rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. Logoja adidas dhe 3-stripes do të nxjerrin në pah stilin e bukur dhe të veçantë të markës tuaj të preferuar. Falë bashkëpunimit me Better Cotton, kemi përmirësuar prodhimin e pambukut në nivel global.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Përshtatje e lirshme
 • Jakë e rrumbullakët
 • Better Cotton

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë