BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport
adidas

adidas Bluzë Future Icons Badge of Sport

Kodi i artikullit: IN1622
Šifra proizvođača: KMR57
adidas Future Icons Badge of Sport është bluzë Lifestyle për meshkuj ku çdo sfidë është një aventurë. Lëvizni në ritmin tuaj me këtë bluzë me material të butë që do t’ju japë komoditetin e nevojshëm gjatë gjithë kohës. Është e përbërë prej pambuku të butë dhe me përshtatje standarde, për komoditet të përditshëm dhe kombinim të lehtë. Logoja masive adidas në pjesën e përparme nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës së mirënjohur dhe asaj që ju preferoni. Jaka e përforcuar parandalon tërheqjen e bluzës dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të sajë. Produktet tona të pambukut mbështesin prodhim më të qëndrueshëm të pambukut.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Mëngë të shkurtra Përbërja: 100% pambuk Përshtatje standarde Jakë e përforcuar Logo adidas. Shikoni më shumë
4.800 LEK
4.800 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas Future Icons Badge of Sport është bluzë Lifestyle për meshkuj ku çdo sfidë është një aventurë. Lëvizni në ritmin tuaj me këtë bluzë me material të butë që do t’ju japë komoditetin e nevojshëm gjatë gjithë kohës. Është e përbërë prej pambuku të butë dhe me përshtatje standarde, për komoditet të përditshëm dhe kombinim të lehtë. Logoja masive adidas në pjesën e përparme nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës së mirënjohur dhe asaj që ju preferoni. Jaka e përforcuar parandalon tërheqjen e bluzës dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të sajë. Produktet tona të pambukut mbështesin prodhim më të qëndrueshëm të pambukut.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Përshtatje standarde
 • Jakë e përforcuar
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë