BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike Bluzë Sportswear Club+
Nike

Nike Bluzë Sportswear Club+

Kodi i artikullit: FD1257-010
Nike Sportswear Club+ është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e krijuar për rehati të përditshme. Dizajni i saj i bukur dhe logoja Futura e vendosur në pjesën e përpame nxjerrin në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Përshtatja standarde dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu të keni mundësi të lehtë kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Pjesët e përforcuara parandalojnë tërheqjen e bluzës, gjë që e bën atë më të qëndrueshme dhe në këtë mënyrë zgjatet dhe jetëgjatësia e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë kohës mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është ajo çfarë ju nevojitet më së shumti. E përbërë prej pambuku të lehtë, do t'ju japë rehati dhe butësi. Logoja Nike do të kompletojë dizajnin e bluzës duke nxjerrë gjithashtu në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Visheni bluzën Nike kombinojeni me atletet tuaja të preferuara dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Përbërja: 100% pambuk Logo Futura Përshtatje standarde Lahet në lavatriçe Mëngë të shkurtra. Shikoni më shumë
5.300 LEK
5.300 LEK
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Club+ është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e krijuar për rehati të përditshme. Dizajni i saj i bukur dhe logoja Futura e vendosur në pjesën e përpame nxjerrin në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Përshtatja standarde dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu të keni mundësi të lehtë kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Pjesët e përforcuara parandalojnë tërheqjen e bluzës, gjë që e bën atë më të qëndrueshme dhe në këtë mënyrë zgjatet dhe jetëgjatësia e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë kohës mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është ajo çfarë ju nevojitet më së shumti. E përbërë prej pambuku të lehtë, do t'ju japë rehati dhe butësi. Logoja Nike do të kompletojë dizajnin e bluzës duke nxjerrë gjithashtu në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Visheni bluzën Nike kombinojeni me atletet tuaja të preferuara dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Logo Futura
 • Përshtatje standarde
 • Lahet në lavatriçe
 • Mëngë të shkurtra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluzë FQ8821-440
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.700 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluzë 1376830-390
  2.900 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  3.600 LEK
  Masa
  XS
  MD
  LG
  SM
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FV3745-474
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.700 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FV3745-010
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.700 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Ndihmë