BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF
Nike

Nike Bluzë W NSW TEE OC 2 BF

Kodi i artikullit: FB8203-133
6.600 LEK
6.600 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • M
  • S
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka Nike
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FN7723-070
Çmimi 5.300 LEK
Masa
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë IX5196
Çmimi 4.200 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë DX7902-113
Çmimi 3.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Ndihmë