BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma Bluzë ESS BETTER Tee
Puma

Puma Bluzë ESS BETTER Tee

Kodi i artikullit: 673301-48
4.100 LEK
4.100 LEK
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • M
  • S
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Puma

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Bluzë FQ8821-440
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluzë 1376830-390
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Masa
XS
MD
LG
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3745-474
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3745-010
3.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë