BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA Bluzë ESS BETTER Tee
PUMA

PUMA Bluzë ESS BETTER Tee

Kodi i artikullit: 673301-48
4.100 LEK
4.100 LEK
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • M
  • S
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë