BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee
PUMA

PUMA Bluzë GRAPHICS Cat Tee

Kodi i artikullit: 674474-23
3.300 LEK
3.300 LEK
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • S
  • M
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë