BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee
PUMA

PUMA Bluzë GRAPHICS Houndstooth Tee

Kodi i artikullit: 674454-01
3.600 LEK
3.600 LEK
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • S
    S
  • M
  • L
    L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë SLA233M806-01
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA233M804-52
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA231M805-62
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë SLA233M806-10
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Ndihmë