BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear

Kodi i artikullit: DZ5171-410
Nike Sportswear është një bluzë me mëngë të shkurtra lifestyle për meshkuj për rehati të përditshme. Me logon e Futura të printuar në krahëror, e shoqëruar me atletet tuaja të preferuara, do të nxjerrë në pah thjeshtësinë tuaj. E bërë nga pambuku i lehtë që do t'ju ofrojë rehati dhe butësi. Prerja casual dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat dhe është e lehtë për t'u kombinuar. Specifikimi: Bluzë lifestyle për meshkuj Prerje standarde Logo Futura Mëngë të shkurtra Larje në lavatriçe Përbërja: 100% pambuk. Shikoni më shumë
4.600 LEK
4.600 LEK
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
  2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear është një bluzë me mëngë të shkurtra lifestyle për meshkuj për rehati të përditshme. Me logon e Futura të printuar në krahëror, e shoqëruar me atletet tuaja të preferuara, do të nxjerrë në pah thjeshtësinë tuaj. E bërë nga pambuku i lehtë që do t'ju ofrojë rehati dhe butësi. Prerja casual dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat dhe është e lehtë për t'u kombinuar.
Specifikimi:

 • Bluzë lifestyle për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Logo Futura
 • Mëngë të shkurtra
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluzë IC1869
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.600 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë IC1868
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.600 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë HS2514
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë HA7211
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Ndihmë