BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT
COCOMO

COCOMO Bluzë DELIO T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA231M813-05
2.200 LEK
2.200 LEK
1.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
  • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka COCOMO
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë