BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT
COCOMO

COCOMO Bluzë COSTAS T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA231M808-02
Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Vlerëso)
2.200 LEK
2.200 LEK
1.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
  • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka COCOMO
Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.

  • 05.08.2023. 16:05
Ndihmë