BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT
COCOMO

COCOMO Bluzë DEBRA T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA231F802-85
2.200 LEK
2.200 LEK
1.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • M
  • S
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka COCOMO

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë SLA233M806-01
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA233M804-52
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA231M805-62
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë SLA233M806-10
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Ndihmë