BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt
SLAZENGER

SLAZENGER Bluzë Heritage Sports T-Shirt

Kodi i artikullit: SLA231M803-3A
2.800 LEK
2.800 LEK
1.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • S
  • M
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SLAZENGER
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë