BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT
KRONOS

KRONOS Bluzë KRONOS MENS T SHIRT

Kodi i artikullit: KRA231M805-05
2.900 LEK
2.900 LEK
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka KRONOS
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluzë IC1869
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë IC1868
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HS2514
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HA7211
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë