BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO

COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA221F811-10
1.900 LEK
1.900 LEK
900 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Vetëm në dyqanin tonë online, përfitoni 15% ULJE EXTRA në produktet e Koleksionit të Kaluar! ULJA ËSHTË E APLIKUAR, mjafton të shtoni produktet tuaja të preferuara në shportë dhe të përfitoni nga ulja. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka COCOMO
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M811-3A
1.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.200 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M804-01
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M802-10
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M802-01
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Ndihmë