BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT
COCOMO

COCOMO Bluzë JOLU T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA221F811-01
1.900 LEK
1.900 LEK
800 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • M
    M
  • S
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka COCOMO
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluzë IC1869
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë IC1868
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HS2514
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HA7211
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë