BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT
COCOMO

COCOMO Bluzë JOVY T-SHIRT

Kodi i artikullit: CMA221F809-92
1.900 LEK
1.900 LEK
1.100 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka COCOMO
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë