BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA
NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA
NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA
NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA
NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA
NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA
NIKE

NIKE Bluzë SPORTSWEAR ESSENTIAL ICON FUTURA

Kodi i artikullit: BV6169-223
Bluza për femra Nike Sportswear Essential ka një dizajn të thjeshtë sportiv me logon klasike të Nike. Kjo bluzë është e përbërë nga një pëlhurë e butë për rehati dhe lëvizje të rehatshme gjatë ditës. Shikoni më shumë
3.800 LEK
3.800 LEK
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Vetëm në dyqanin tonë online, përfitoni 15% ULJE EXTRA në produktet e Koleksionit të Kaluar! ULJA ËSHTË E APLIKUAR, mjafton të shtoni produktet tuaja të preferuara në shportë dhe të përfitoni nga ulja. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për femra Nike Sportswear Essential ka një dizajn të thjeshtë sportiv me logon klasike të Nike. Kjo bluzë është e përbërë nga një pëlhurë e butë për rehati dhe lëvizje të rehatshme gjatë ditës.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 100% pambuk
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M811-3A
1.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.200 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M804-01
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M802-10
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë LNA223M802-01
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Ndihmë