BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas Bluzë ESSENTIALS
adidas

adidas Bluzë ESSENTIALS

Kodi i artikullit: GN4069
Šifra proizvođača: 29280
Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjithë ata që janë vazhdimisht aktiv në lojë dhe aktivitetet fizike. Pambuku i butë nga i cili është i përbërë është i butë dhe do t'i japë fëmijës tuaj rehati maksimale. Shikoni më shumë
2.900 LEK
2.900 LEK
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 14-15Y
  • 9-10Y
  • 11-12Y
  • 13-14Y
  • 15-16Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjithë ata që janë vazhdimisht aktiv në lojë dhe aktivitetet fizike.

Pambuku i butë nga i cili është i përbërë është i butë dhe do t'i japë fëmijës tuaj rehati maksimale.

Logo e adidas i bën të ditur të gjithë se ajo është një vajzë me stil sportiv dhe është pjesë e ekipit të adidas.

 

SPECIFIKIM

• Logo e adidas

• Mëngë të shkurtra

• Përbërja materiale: 100% pambuk

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: GN4069

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Koleksion Sportswear
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë