BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS
Produkte ESSENTIALS

Produkte ESSENTIALS

Kodi i artikullit: GN4069
Šifra proizvođača: 29280
Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjithë ata që janë vazhdimisht aktiv në lojë dhe aktivitetet fizike. Pambuku i butë nga i cili është i përbërë është i butë dhe do t'i japë fëmijës tuaj rehati maksimale. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjithë ata që janë vazhdimisht aktiv në lojë dhe aktivitetet fizike.

Pambuku i butë nga i cili është i përbërë është i butë dhe do t'i japë fëmijës tuaj rehati maksimale.

Logo e adidas i bën të ditur të gjithë se ajo është një vajzë me stil sportiv dhe është pjesë e ekipit të adidas.

 

SPECIFIKIM

• Logo e adidas

• Mëngë të shkurtra

• Përbërja materiale: 100% pambuk

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: GN4069

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Sportswear

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 232821-OLV
Çmimi 5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
40
45
42
41
43
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 232628-GYRD
Çmimi 7.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.500 LEK
Masa
43
45
41
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 401503N-BBLM
Çmimi 3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
21
22
26
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 302689N-LPMT
Çmimi 4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
24
22
23
25
26
Ndihmë