BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas Bluzë Loungewear
adidas

adidas Bluzë Loungewear

Kodi i artikullit: GL0649
Šifra proizvođača: 46361
adidas W BL T është një bluzë për veshje të përditshme. E përbërë tërësisht nga pambuku i hollë që do t'ju japë rehati gjatë gjithë ditës. Shikoni më shumë
4.100 LEK
4.100 LEK
2.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas W BL T është një bluzë për veshje të përditshme. E përbërë tërësisht nga pambuku i hollë që do t'ju japë rehati gjatë gjithë ditës. Ajo përshtatet me një larmi veshjesh që nxjerrin në pah stilin sportiv dhe urban. Bluza ka një prerje të thjeshtë dhe një dekolte të rrumbullakët. Logoja e madhe e adidas është krijuar për adhuruesit e kësaj marke.
Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Prerje standarde
 • Ngjyra: e bardhë / e zezë
 • Kodi i artikullit: GL0649

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FV3745-474
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.700 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FV3745-010
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.700 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluzë FQ8821-068
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.700 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluzë FD4149-212
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.900 LEK
  Masa
  XS
  S
  M
  L
  Ndihmë