BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT
KRONOS

KRONOS Bluzë polo MENS POLO T-SHIRT

Kodi i artikullit: KRA231M702-02
2.900 LEK
2.900 LEK
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
  • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë polo
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka KRONOS
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluzë polo IC9312
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë polo IC9311
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë polo IC9310
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë polo 219238-A8D
2.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
3.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Ndihmë