BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE Bluzë polo Street Polo
LONSDALE

LONSDALE Bluzë polo Street Polo

Kodi i artikullit: LNA231M701-05
LONSDALE Street Polo është bluzë Lifestyle për meshkuj që do të plotësojë stilin tuaj sportiv dhe elegant. Dizajni klasik dhe jaka e sajë sjellin cilësi të jashtëzakonshme dhe një pamje elegante. Është prej pambuku që jep një ndjenjë butësie dhe rehati, ndërsa të çarat anësore japin një pamje më të rastësishme dhe ajrosje të mirë. Logoja e LONSDALE është në mëngën e majtë dhe tregon qartë markën dhe pasjonin tuaj sportiv. Në këtë bluzë polo elegante do të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës dhe mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj. Është e lehtë për t'u mirëmbajtur dhe për t'u larë në lavatriçe.Specifikimet: Bluzë Lonsdale polo për meshkuj Përbërja: Pambuk 100% Përshtatje standarde Logo LONSDALE në pjesën e majtë të mëngës. Shikoni më shumë
3.500 LEK
3.500 LEK
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

LONSDALE Street Polo është bluzë Lifestyle për meshkuj që do të plotësojë stilin tuaj sportiv dhe elegant. Dizajni klasik dhe jaka e sajë sjellin cilësi të jashtëzakonshme dhe një pamje elegante. Është prej pambuku që jep një ndjenjë butësie dhe rehati, ndërsa të çarat anësore japin një pamje më të rastësishme dhe ajrosje të mirë. Logoja e LONSDALE është në mëngën e majtë dhe tregon qartë markën dhe pasjonin tuaj sportiv. Në këtë bluzë polo elegante do të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës dhe mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj. Është e lehtë për t'u mirëmbajtur dhe për t'u larë në lavatriçe.
Specifikimet:

 • Bluzë Lonsdale polo për meshkuj
 • Përbërja: Pambuk 100%
 • Përshtatje standarde
 • Logo LONSDALE në pjesën e majtë të mëngës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë polo
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë polo 219238-A8D
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  3.900 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë polo 219238-3TV
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  3.900 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë polo 219241-0F1
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  3.900 LEK
  Masa
  S
  M
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë polo STA231M701-02
  3.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.900 LEK
  Masa
  M
  L
  XL
  2XL
  3XL
  Ndihmë