BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas

adidas Bluza SCRIBBLE EMBROIDERY

Kodi i artikullit: IJ8738
Šifra proizvođača: DTG82
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e cila sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një stil të bukur sportiv. Është krijuar për të ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Është e përbërë prej një përzierje pambuku e cila ju mban ngrohtë në ditët e ftohta. Ka një përshtatje të lirshme që ju jep liri të plotë lëvizjeje. Supet e rëna dhe një kapuç shtojnë estetikën. Kapuçi i rehatshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë, dhe në xhepin e kangurit mund të ngrohni duart ose të mbani të gjitha sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot. Logoja e veçantë adidas nxjerr në pah përkushtimin e markës në krijimin e veshjeve më të mira, dhe ju ja bëni kështu të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Pjesët elastike në skaje përforcojnë stabilitetin dhe parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për femra Xhep kangur Kapuç Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër i ricikluar Logo adidas. Shikoni më shumë
10.200 LEK
10.200 LEK
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 5.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas SCRIBBLE EMBROIDERY është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e cila sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një stil të bukur sportiv. Është krijuar për të ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Është e përbërë prej një përzierje pambuku e cila ju mban ngrohtë në ditët e ftohta. Ka një përshtatje të lirshme që ju jep liri të plotë lëvizjeje. Supet e rëna dhe një kapuç shtojnë estetikën. Kapuçi i rehatshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë, dhe në xhepin e kangurit mund të ngrohni duart ose të mbani të gjitha sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot. Logoja e veçantë adidas nxjerr në pah përkushtimin e markës në krijimin e veshjeve më të mira, dhe ju ja bëni kështu të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Pjesët elastike në skaje përforcojnë stabilitetin dhe parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për femra
 • Xhep kangur
 • Kapuç
 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër i ricikluar
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD2988-325
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.800 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza DQ5473-126
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.200 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5401-010
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  11.300 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FB7788-410
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  10.500 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Ndihmë