BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY
Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY

Produkte SCRIBBLE EMBROIDERY

Kodi i artikullit: IJ8738
Šifra proizvođača: DTG82
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e cila sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një stil të bukur sportiv. Është krijuar për të ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Është e përbërë prej një përzierje pambuku e cila ju mban ngrohtë në ditët e ftohta. Ka një përshtatje të lirshme që ju jep liri të plotë lëvizjeje. Supet e rëna dhe një kapuç shtojnë estetikën. Kapuçi i rehatshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë, dhe në xhepin e kangurit mund të ngrohni duart ose të mbani të gjitha sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot. Logoja e veçantë adidas nxjerr në pah përkushtimin e markës në krijimin e veshjeve më të mira, dhe ju ja bëni kështu të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Pjesët elastike në skaje përforcojnë stabilitetin dhe parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për femra Xhep kangur Kapuç Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër i ricikluar Logo adidas. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

adidas SCRIBBLE EMBROIDERY është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e cila sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një stil të bukur sportiv. Është krijuar për të ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Është e përbërë prej një përzierje pambuku e cila ju mban ngrohtë në ditët e ftohta. Ka një përshtatje të lirshme që ju jep liri të plotë lëvizjeje. Supet e rëna dhe një kapuç shtojnë estetikën. Kapuçi i rehatshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë, dhe në xhepin e kangurit mund të ngrohni duart ose të mbani të gjitha sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot. Logoja e veçantë adidas nxjerr në pah përkushtimin e markës në krijimin e veshjeve më të mira, dhe ju ja bëni kështu të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Pjesët elastike në skaje përforcojnë stabilitetin dhe parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për femra
 • Xhep kangur
 • Kapuç
 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër i ricikluar
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232821-OLV
  Çmimi 5.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.900 LEK
  Masa
  40
  45
  42
  41
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232628-GYRD
  Çmimi 7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Masa
  43
  45
  41
  40
  42
  44
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 401503N-BBLM
  Çmimi 3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Masa
  21
  22
  26
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 302689N-LPMT
  Çmimi 4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Masa
  24
  22
  23
  25
  26
  Ndihmë