BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas Bluza FUTURE ICONS
adidas

adidas Bluza FUTURE ICONS

Kodi i artikullit: IJ8879
Šifra proizvođača: ECT47
adidas FUTURE ICONS është bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për meshkuj që krijon një ekuilibër harmonik të modës dhe sportit. Modeli “Casual Fit” dhe materiali i butë i pambukut ofrojnë një ndjenjë rehatie dhe komoditeti të jashtëzakonshëm përgjatë gjithë ditës tuaj. Kapuçi i gjerë shton ndjenjën e rehatisë, ndërsa pjesët elastike mundësojnë stabilitetin e bluzës dhe parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën të lehtë veshjen, heqjen dhe rregullimin e bluzës sipas nevojës suaj ndërkohë që mund të ruani të gjitha gjërat e nevojshme në xhepat anësor. Logoja adidas dhe 3-stripes përgjatë mëngëve tregojnë qartë dashurinë tuaj për markën. Vishni këtë bluzë të rehatshme me zinxhir dhe kapuç adidas dhe dilni të shijoni ditën tuaj me gjithçka që ajo ka rezervuar pë ju. Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për meshkuj Casual Fit Logo adidas dhe 3-stripes Kapuç Xhepa anash. Shikoni më shumë
10.900 LEK
10.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas FUTURE ICONS është bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për meshkuj që krijon një ekuilibër harmonik të modës dhe sportit. Modeli “Casual Fit” dhe materiali i butë i pambukut ofrojnë një ndjenjë rehatie dhe komoditeti të jashtëzakonshëm përgjatë gjithë ditës tuaj. Kapuçi i gjerë shton ndjenjën e rehatisë, ndërsa pjesët elastike mundësojnë stabilitetin e bluzës dhe parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën të lehtë veshjen, heqjen dhe rregullimin e bluzës sipas nevojës suaj ndërkohë që mund të ruani të gjitha gjërat e nevojshme në xhepat anësor. Logoja adidas dhe 3-stripes përgjatë mëngëve tregojnë qartë dashurinë tuaj për markën. Vishni këtë bluzë të rehatshme me zinxhir dhe kapuç adidas dhe dilni të shijoni ditën tuaj me gjithçka që ajo ka rezervuar pë ju.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për meshkuj
 • Casual Fit
 • Logo adidas dhe 3-stripes
 • Kapuç
 • Xhepa anash

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD2988-325
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.800 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza DQ5473-126
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.200 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5401-010
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  11.300 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FB7788-410
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  10.500 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Ndihmë