BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE Bluza Street
LONSDALE

LONSDALE Bluza Street

Kodi i artikullit: LNA231M607-06
LONSDALE Street është bluza Hoodie për meshkuj, e krijuar për të përmbushur të gjitha pritjet tuaja. Është prej pambuku të lehtë që në kontakt me lëkurën tuaj jep rehati dhe ndjesi të këndshme. Një bluzë Hoodie klasike me kapuç të rehatshëm që mund të personalizohet lehtësisht. Në të gjithë pjesën e përparme të bluzës është një logo massive që thyen thjeshtësinë, duke sjellë të veçantën në stilin tuaj të veshjes. Materiali elastik I përdorur nuk lejon depërtimin e ajrit të ftohtë për tju ofruar kështu ngrohtësi gjatë gjithë kohës dhe xhepi i kangurit do të mund të mbajë të gjitha sendet e nevojshme pa të cilat ju nuk nisni ditën dhe gjithashtu nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni edhe duart në të.Specifikimi: Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër Kapuç Xhep kangur Logo Lonsdale. Shikoni më shumë
6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

LONSDALE Street është bluza Hoodie për meshkuj, e krijuar për të përmbushur të gjitha pritjet tuaja. Është prej pambuku të lehtë që në kontakt me lëkurën tuaj jep rehati dhe ndjesi të këndshme. Një bluzë Hoodie klasike me kapuç të rehatshëm që mund të personalizohet lehtësisht. Në të gjithë pjesën e përparme të bluzës është një logo massive që thyen thjeshtësinë, duke sjellë të veçantën në stilin tuaj të veshjes. Materiali elastik I përdorur nuk lejon depërtimin e ajrit të ftohtë për tju ofruar kështu ngrohtësi gjatë gjithë kohës dhe xhepi i kangurit do të mund të mbajë të gjitha sendet e nevojshme pa të cilat ju nuk nisni ditën dhe gjithashtu nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni edhe duart në të.
Specifikimi:

 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër
 • Kapuç
 • Xhep kangur
 • Logo Lonsdale

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD2988-325
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.800 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza DQ5473-126
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.200 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5401-010
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  11.300 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FB7788-410
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  10.500 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Ndihmë